Tanulmányi pályázat a Kisebbségi Jogvédő Intézet szervezésében

A nemzeti kisebbségek jogi védelmének elméleti és gyakorlati vizsgálata és előmozdítása tárggyal hirdetett meg tanulmányi pályázatot a Kisebbségi Jogvédő Intézet. A pályázatra graduális vagy PhD képzésben részt vevő hallgatók jelentkezését várják – közölték szerkesztőségünkkel.

A pályázatra külhoni és magyarországi egyetemi hallgatók jelentkezését egyaránt várják szaktól és képzési formától függetlenül, továbbá fiatal kutatók és gyakorló jogászok számára is nyitott a pályázat.

Pályázati határidő és a pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat határideje 2024. március 18. A pályázati anyagokat a jogvedo.intezet@kji.hu e-mail-címre várják, Microsoft Word vagy OpenDocument formátumban.

A teljes pályázati kiírást itt olvashatjátok el részletesen: A Kisebbségi Jogvédő Intézet pályázati felhívása

A pályázat leadásához szükséges adatlap pedig itt érhető el.

Kép forrása: Kisebbségi Jogvédő Intézet

Vélemény, hozzászólás?